O nas

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NAJLEPSZYCH

Każdy z nas chciałby odżywiać się w odpowiedni sposób oraz prowadzić zdrowy tryb życia. W nawale codziennych spraw i obowiązków brakuje nam czasu na przygotowanie lub wyszukanie odpowiednich posiłków.

Dlatego właśnie nasza firma wychodząc Wam naprzeciw, tworzy zestawy zdrowych i smacznych potraw po to abyście nie musieli marnować cennego czasu na robienie zakupów, wymyślanie i przygotowywanie dietetycznych posiłków. Nasza firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu kulinarnym połączonym z ogromną wiedzą specjalistów i sportowców w opracowywaniu różnorodnych diet. Nasze potrawy nie zawierają konserwantów, są bogate w witaminy, minerały, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze. Odpowiednio dobrane makroskładniki w zależności od wybranej diety Pozwolą Wam zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę lub zbudować czystą masę mięśniową.

Adam Adamski

NAJLEPSZE DANIA WPROST DO TWOICH DRZWI

Fit Malina przygotuje i dostarczy we wskazane przez Ciebie miejsce zestaw posiłków. W skład dziennej diety wchodzi pięć posiłków opracowanych specjalnie dla Twoich potrzeb. Całodniowy zestaw posiłków dostarczymy do umówionej godziny wprost do Twoich drzwi. Jeżeli nie jesteście pewni jaka dieta będzie dla Was odpowiednia, możecie skorzystać z pomocy naszego specjalisty, który ustali indywidualny zestaw posiłków. Zamówienia możecie wykonać elektronicznie poprzez naszą stronę internetową. W przypadku gdy zamówienie będzie wymagało uzyskania dodatkowych informacji obsługa klienta zadzwoni na podany numer telefonu. Zestawy posiłków dostarczane są specjalnym transportem przez kuriera. W zależności od lokalizacji posiłki dostarczamy w godzinach porannych od 3.30 do 7.00. Dostarczone posiłki są gotowe do spożycia po wymieszaniu niektórych składników (sosy, oleje bogate w kwasy omega, przyprawy lub inne indywidualne dodatki) i po podgrzaniu. Posiłki mogą być podgrzewane w kuchni mikrofalowej w pojemnikach, w których zostały dostarczone po zdjęciu wierzchniej folii.

Fitmalina Catering Dietetyczny Poznań

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ SPOŚRÓD KONKURENCJI?

Czym wyróżniamy się spośród konkurencji? Odpowiedź jest prosta! Posiłki, które przygotowujemy dla Was są ZDROWE, SMACZNE, a przede wszystkim DIETETYCZNE !!! Nasze potrawy są przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy. Aby ograniczyć w nich zawartość złych tłuszczy są one pieczone lub grillowane, warzywa są gotowane na parze, po to, aby wszystkie składniki odżywcze były zachowane. Posiłki są bogate w tłuszcze z przewagą kwasów jedno- i wielonienasyconych, które wspomagają metabolizm, działają antyoksydacyjnie, poprawiają kondycję i nadają potrawom wspaniały smak. Dania pakowane są w opakowania, które spełniają najwyższe standardy higieny, posiadają atesty, jakości i bezpieczeństwa. gwarantują również najwyższy komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo podczas transportu. Materiał, z którego są wykonane nie wchodzi w reakcję z jedzeniem, dlatego nawet po podgrzaniu potrawy zachowują swój naturalny smak i aromat.

Fitmalina Catering Dietetyczny Poznań

Tylko świeże produkty


Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane z wyselekcjonowanych produktów. Posiłki są przyprawiane naturalnymi przyprawami bez chemicznych dodatków

Profesjonalne przygotowanie


Wyspecjalizowani kucharze z ogromnym doświadczeniem dokładają wszelkich starań aby nawet najbardziej wymagający klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Zawsze gotowe na czas!


Nasi kurierzy dostarczają zestawy posiłków w ustalone miejsce o określonej porze w samochodach przystosowanych do transportu żywności.