Dieta Health - Fitmalina Catering Dietetyczny Poznań

Health

In Stock

55,00 81,00 

Dieta Health została przez nas stworzona na potrzeby klientów, którzy nie mają za cel postawionej spektakularnej redukcji wagi lub jej zwiększenie. Jednak przy wybranej określonej kaloryczności redukcja wagi i tkanki tłuszczowej jest jak najbardziej możliwa.

Właściwy podział makroskładników i wprowadzenie produktów zgodnych z powszechnymi zasadami zdrowego żywienia, oznacza że w zestawie składającym się z pięciu lub z czterech posiłków zawierającym jeden do dwóch mięsnych posiłków, dostarczymy odpowiedniej ilości białek, węglowodanów i tłuszczy oraz witamin, minerałów i mikroelementów. Dieta Health opiera się o produkty nabiałowe, chude mięsa drobiowe i wołowe oraz ryby i niskoglikemiczne węglowodany.

Stosowanie Diety Health pomoże wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe i identyfikować zdrowe produkty spożywcze. Należy pamiętać o tym, że samo liczenie kalorii w całodziennym zestawie posiłków nie wystarczy ponieważ niektóre produkty stymulują magazynowanie energii w komórkach tłuszczowych co prowadzi do powiększanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej diety, którą będziecie stosować.

Clear selection

Wybrałeś dni dostaw.

Złóż zamówienie na minimum 3 dni

Ilość:
Compare
Śniadanie: omlet z serem mozzarella i miksem świeżych warzyw
II Śniadanie: sok „bomba witaminowa” z marchwi, jabłka, szpinaku i pietruszki zielonej
Obiad: risotto z dorszem i owocami morza podane z sosem pomidorowym i kiszoną kapustą
Podwieczorek: ciastka proteinowe, bananowe na bazie mąki owsianej
Kolacja: dietetyczny pasztet drobiowy podany z mixem sałat i pieczywem wieloziarnistym
BMI

Kalkulator BMIBMR

Kalkulator BMR